Informace

Block title

Navštivte náš blog

ČJ: Investiční obrazy

Facebook

Procházka po večerním nábřeží v Praze, kdy jsem pro Vás nafotil úžasné momentky Vltavy v článku např. do Facebooku pro známé v cizině, mě dovedla až do obrovské obchodní síně s obrazy kousek od Karlova mostu, kde jsme navázali obchodní spolupráci o zastoupení v prodeji děl pro naše rezidenty s ORCHARD GALLERY z Ostravy přes naši ochrannou známku ResidenceParkovaCtvrt.cz. Sledujte, kdy vystavíme 100 obrazů k prodeji v tomto prodejním kanále v jedinečné ONLINE kompozici

We prepare English and Russian translation

 

K dispozici budou obrazy vytvořené špachtlí od mistra Ebipa Sarafedino, který sice pochází z Itálie, ale dlouhodobě žije a maluje v Paříži. Jeho díla jsou ceněná v soukromých i veřejných sektorech a jsou žádány po celém světě. Mimo tvorbu tohoto umělce budou nabídnuta i díla dalších předních malířů se kterými ORCHARD GALLERY spolupracuje po celé Evropě a díky tomu Vám může nabídnout daleko výhodnější ceny, než byste získali u českých překupníku např. v centru Prahy, co mají  jen jeden jeho kus v předražené hodnotě. 

Je nutné se před každý obraz mistra Sarafedino postavit a zadívat se jakoby do něj, kdy teprve po chvíli začnete rozeznávat skryté tvary neúplných obličejů v různých až životních extrémních situací života i smrti, subjektivně cítím. Vytvořit takový obraz muselo mistrovi trvat minimálně měsíc, než jej dokončil tuto techniku, mi bylo vysvětleno zkušeným majitelem na výstavě v Praze, kam sem byl pozván na prohlídku. Velice mě to ovlivnilo ta jeho tvorba a musím přiznat, že začínám šetřit, abych si jeden jeho malý obraz mohl domů také nad postel pořídit. Jsou to zkrátka obrazy, které Vás osloví na celý život, pokud si je pořídíte do interiéru svého bytu nebo pracovny. Na které se pokaždé zadíváte znovu a pokaždé v nich objevíte něco nového, čehož jste si dosud nevšimli v maličkosti třeba. Které jsou plné barev a polemiky života o jeho konci nebo utrpení se smrtí spojené a přitom dynamické, a nepůsobící depresivně. Které Vás obohatí pokaždé, když se do nich zadíváte a uvědomíte si svoji smrtelnou nicotu nad hodnotou, která po Vás v lepším případě zůstane na památku dětem a vnoučatům, že jste investovali účelně do umění, kterému s lety bude stoupat samozřejmě hodnota. 

Sledujte naši nabídku ONLINE výstavy v sekci – pro rezidenty, –  kterou pro Vás připravujeme již brzy. Ceny obrazů se pohybují od 150.000 Kč. 

Nabídka může obsahovat díla těchto malířů: Ebip Sarafedino, Ladislav Hodný, Cyril Uhnák, Václav K. Killer, Manuel Martinéz, Kanta Kishore Moharana a Vladimír Dovničej.

Výstava Praha září 2019

Stálá kompozice Ostrava

Dřívější akce pořádané:

ORCHARD GALLERY

Hornopolní 34, Ostrava

A slíbené unikátní foto z procházky kolem Vltavy můžete sdílet na Facebooku případně – děkujeme 

Related products

Share this post

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

Stisknutím tlačítka potvrzuji, že jsem se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů