Jsme profesionální studio na výrobu webů a e-shopů v maximální kvalitě v cenách od 15.000 Kč. Nedávno jsme ještě sídlili na Praze 8 v domě, kde sídlo má nově i realitní kancelář MUJ DOMOV REALITY. Paní provozovatelka z Ukrajiny využila společného sídla a objednala u nás výrobu jednoduchého webu, kdy cenu jsme po dohodě stanovili pouze na částku 5.000 Kč. Paní z Ukrajiny nás urgovala, aby byl web, co nejdříve hotov, že jej potřebuje k realitní činnosti. Koupili jsme domény a započali práce. Po týdnu jsem paní provozovatelce řekl, že musí zaplatit rychlý hosting, což je místo, kde se nahraje web, aby běžel ve Vašem prohlížeči. Vzhledem k tomu, že se jedná o stránky realitní kanceláře, musí být dostatečně velký kapacitně (mnoho fotek objektů) a současně rychlý, aby načítání netrvalo několik minut. Takový hosting u našeho IT stojí 1200 Kč na rok, a to je velice výhodná cena. Poté, co IT zaslal fakturu k proplacení na tuto částku, paní mě začala bojkotovat přes zprávy, že to je moc peněz a bez upozornění obtěžovala našeho programátora nesmyslnými dotazy, zda to nemůže být levnější a proč to tak je. Udělala nám velkou ostudu a na tom jsme spolupráci zasekli. Nebudeme stavět web pro nikoho za 1/3 standardní ceny, a ještě mu z toho platit hosting za 1200 Kč, když nemá ani tuto investici, protože by se také mohlo stát, jak spoustě našich kolegů v IT, že dokončíte zakázku a najednou nemá zákazník na zaplacení.

Paní provozovatelka ve chvíli započetí problému se začala vymlouvat, že neumí česky, což nechápu, jak potom může komunikovat s českými zákazníky, pro které prý nejvíce sjednává realitní služby.

Neprofesionální jednání, sliby, absence základní finanční hotovosti na zaplacení nákladů z provozu, takto bych charakterizoval tuto realitní kancelář MŮJ DOMOV REALITY.

Jak na tomto místě jiné provozovny a živnostníky doporučujeme, zde dám komentář úplně opačný – NEDOPORUČUJI.